Test


سرور اختصاصی


سرور اختصاصی


سرور اختصاصی

خرید سرور اختصاصی به معنی یک اجاره سرور فیزیکی با سخت افزار و کیس کاملا مجزا است. زمانی که شما به سخت افزار بالا نیاز دارید خرید یک سرور اختصاصی به صرفه تر و بهتر است یا زمانی که برای داشتن قابلیت اطمینان زیاد بودجه بالایی در نظر گرفته باشید سرور اختصاصی گزینه مناسی است.

پیشنهادات ما برای سرور اختصاصی بسیار متنوع است و تقریبا برای هر بودجه‌ای و هر سخت افزاری می‌توانیم برای شما سرور اختصاصی تهییه کنیم.


بسته های سرور اختصاصی

بسته های سرور اختصاصی در جدول زیر بسیار متنوع هستند و تقریبا پاسخگوی اکثر نیازهای شما می باشند، با کمک فیلترهای زیر سرور مورد نیاز خود را راحت تر جستجو کنید و سفارش دهید.  • فضای بک آپ گیری FTP  با هزینه بسیار مناسب تا 10 ترابایت قابل ارتقا است.
  • قبل از سفارش سرویس به مشخصات و نیازهای پروژه خود دقت کنید.
  • نرخ هزینه ها به نسبت نرخ ارز نوسان می کنند.


چرا از ما خرید کنید؟

   تمام سعی خود را می کنیم که بر اساس نیاز شما بهترین و مناسب ترین سرور اختصاصی را متناسب با نیاز شما را تهییه کنیم و تمام امکاناتی را که نیاز دارید در اختیارتان قرار دهیم.

کیفیت

سرورها دارای مشخصات واقعی و قطعات به روز هستند و در دیتاسنترهای استاندارد و با تجربه میزبانی می‌شوند.

سخت افزار

چه سخت افزاری نیاز دارید؟ هر میزان هارد، رم، سی پی یو را مطالبق نیاز شما با جدیدترین قطعات سخت افزاری برای شما فراهم می‌کنیم.

فضای رایگان بک آپ گیری

بر روی بیشتر سرورهای اختصاصی حداقل 100 گیگابایت فضای بک آپ FTP قابل ارتقا و رایگان اضافه می‌شود.

DDOS Protection رایگان!

سرورهای در موقعیت فرانسه و آلمان توسط دیتاسنتر رایگان در برابر حملات دی داس تعریف شده محافظت شده اند.تماس باما مشاوره خرید رایگان

اگر سوالی در مورد خرید سرور اختصاصی دارید را همین حالا بپرسید. نوع کاربرد، مشخصات مورد نیاز و بودجه و تمام اطلاعات لازم را از طریق فرم زیر ارسال کنید.

شماره تماس

نام*

ایمیل*

مشخصات سرور مورد نیاز*

هدف و نحوه استفاده از سرور*


آیا آماده خرید سرور مجازی هستید؟
50% تخفیف برای سرورهای مجازی لیزوب هلند و سرورهای SSD
هیچ گونه ایمیل ناخواسته ارسال نخواهد شد امکان لغو عضویت آزاد است